Hans-Hendrik Karro: kaasav eelarve kui võimalus

Hans-Hendrik Karro (18) on Hugo Treffneri Gümnaasiumi abiturient ja Kesk-Läänemere parima rahvusvahelise õpilasfirma WoodVibe tegevjuht. Olen aktiivne nii spordipoisi kui  kodanikuna.

12 aastat järjepidevaid jalgpallitreeninguid on mind tõstnud FC Elva esindusvõistkonna mängumeheks. Lisaks võtan viimast teistest sportimisvõimalustest, nagu näiteks Annikoru Discgolfi park või Verevi järve rannavõrkpalli väljakud.

Olles olnud Elva Noortevolikogu aseesimees ja Elva Gümnaasiumi õpilasomavalitsuse liige, olen korraldanud ja läbi viinud arvukalt üritusi, mille eest pälvisin tunnustuse kui Tartumaa Aasta Noor 2015 kandidaat.

Koht, mida soovitan Elva vallas külastada: Verevi järv – suvel saab nautida rannamõnusid ning külastada Elva seiklusparki, talvel aga suusatada ja uisutada.

Tegevus, mida soovitan Elva vallas teha: liikuda läbi Elva valla kasutades Tartu maratoni rada, ning tutvuda ümberkaudsete vaatamisväärsustega.

Minu fookus, keskne mõte: Leian, et kaasav eelarve on suurepärane võimalus köitmaks inimesi poliitikaga, kuna igaühele antakse võimalus oma ideede esitlemiseks. Veelgi enam, kõigil on võrdne võimalus, et nende ettepanek osutub valituks ja tehaksegi teoks. Just nii läks minul – minu ideena püstitati 10 000€ maksev välijõusaal Elva linnastaadioni metsa.

Kaasavat eelarvet plaanin populariseerida nii noorte kui täiskasvanute hulgas, et kõigi väärt mõtted leiaks kandepinna. Samuti on see hea viis tekitamaks inimestes huvi KOV-i tegemist vastu.

Lisaks seisan selle eest, et nii igale nooremale kui vanemale spordihuvilisele meie vallas, oleks loodud head tingimused harrastamaks oma meelisala.

 

 

 

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*