Ülle Närska: oluline on noorte karjäärivalikute ja ettevõtlikkuse toetamine

Ülle Närska (52) on Puhja Kooli õpetaja, kodutütarde rühmavanem, Tartu maakonna tervisenõukogu liige ja tervist edendavate koolide koordinaator. Ülle hobideks on psühholoogia, naeruteraapia, koorilaul, reisimine, matkamine.

Koht, mida soovitan Elva vallas külastada: kahtlemata kõik matkarajad, kus oma vaimu tervendada ja füüsist tugevdada: Elva Tervisepordikeskus, Annikoru discgolfi rada, Palupõhja raba, kirikukontserdid meie toimivas viies kirikus.

Tegevus, mida soovitan Elva vallas teha: ettevõtlikud inimesed, huvitavate hobidega inimesed võiksid enda tegemisi noortele tutvustada, et tulevikus oleks kergem erialavalikut teha, leida võimalusi laste huvihariduse tõhustamiseks ka kaugel külanurkades elavate perede jaoks, kogukonna üritustel osalemine, omavaheline silmast silma suhtlemine, et sotsiaalsed oskused ei hääbuks

Minu fookus, keskne mõte: oluline on noorte karjäärivalikute  ja ettevõtlikkuse toetamine, huvihariduse mitmekülgsuse ja tervise väärtustamine. Hea enesetunne ja rahulolu on tagatud, kui koostöövõimelised inimesed teevad mõistlikke tegusid ja leiavad arukaid lahendusi paikkondlikele probleemide üleskerkimisel. Loome koos turvalise elukeskkonna, tõstame inimeste teadlikkust kodukoha kultuuri-ja vaatamisväärsustest, tunnustame üksteist ning hoiame kokku. Usume noortesse ja nad tulevad kodukülla tagasi.

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*