SDE Tartu piirkond

Tartu piirkonna esimees: 

 

Heljo Pikhof

SDE aseesimees,                         Riigikogu liige,
Tartu linnavolikogu liige

Tel: 51 19 637
E-mail: heljo.pikhof@riigikogu.ee

Tartu piirkonna aseesimehed:

 

Tõnu Ints

Johannes Mihkelsoni Keskuse juhataja

Tel: 56490277
E-mail: tonu.ints@sotsdem.ee

 

 

Jarno Laur

Tartu linnavolikogu liige

Tartu vallavanem

Tel: 5167879
E-mail: jarno.laur@gmail.com

 

 

 

Kadri Leetmaa

Inimgeograafia teadur,
Tartu linnavolikogu liige

Tel: 55 694019
E-mail: kadri.leetmaa@gmail.com


Juhatuse liikmed:

 

Toomas Jürgenstein

Riigikogu liige,                           filosoofia- ja usundilooõpetaja

Tel: 55629938
E-mail: toomas@htg.tartu.ee

 

 

Karl Pütsepp

Tartu ülikooli eesti ja soome-ugri keeleteaduse tudeng,                     Tamme gümnaasiumi õpetaja

Tel: 53264686
E-mail: karlpytsepp@gmail.com

 

 

Arno Arukask

 

Tel: 527 8779
E-mail: arno.arukask@eakl.ee

 

 

Piret Uluots

Lasteaiaõpetaja

Tel: 5524734
E-mail: pirul@hot.ee

 

 

Ott Maidre

Tamme gümnaasiumi bioloogiaõpetaja

Tartu linnavolikogu liige

Tel: 5534717
E-mail: ott.maidre@gmail.com

 

 

Gea Kangilaski

Tartu linnavolikogu liige, SDE fraktsiooni esimees

Analüütik

Tel: 5213295
E-mail: geakoverjalg@gmail.com

 Lemmit Kaplinski

Tartu linnavolikogu liige

Eesti Trüki-  ja Paberimuuseumi direktor

 

Tel: 5118619
E-mail:lemmit@tartuensis.com

Laura Paide

Tartu Linnavolikogu SDE fraktsiooni nõunik

Tel: 53816169
E-mail: laura.paide@sotsdem.ee

 

 

Anton Tuul

IT-spetsialist

Tel: 5073456
E-mail: anton.tuul@mail.ee

Piia Jürgenson

 

Tel: 55602087