SDE Tartu piirkond

Tartu piirkonna esimees: 

HeljoPikhof

Heljo Pikhof

Riigikogu liige
Tartu linnavolikogu rahanduskomisjoni liige

Tel: 51 19 637
E-mail: heljo.pikhof@riigikogu.ee

Tartu piirkonna aseesimehed:

Tõnu Ints

Tõnu Ints

JMK juhataja
Tartu Linnavolikogu liige

Tel: 56490277
E-mail: tonu.ints@sotsdem.ee

 

jarno_blogi Jarno Laur

Tartu abilinnapea

Tel: 5167879
E-mail: jarno.laur@raad.tartu.ee

 

 

Kadri Leetmaa

Kadri Leetma

Inimgeograafia teadur
Tartu Linnavolikogu liige

Tel: 55 694019
E-mail: kadri.leetmaa@gmail.com

 

Juhatuse liikmed:

 

Toomas_Jürgenstein

Toomas Jürgenstein

Riigikogu liige

Tel: 55629938
E-mail: toomas@htg.tartu.ee

Pütsepp-portree

Karl Pütsepp

Tartu Ülikool, tudeng

Tel: 53264686
E-mail: karlpytsepp@gmail.com

ArnoArukask

Arno Arukask

Tartu Linnavolikogu liige

Tel: 527 8779
E-mail: arno.arukask@eakl.ee

Roman Mugur

Roman Mugur

Tartu Teaduspargi protolabi juhataja
Tartu Linnavolikogu liige

Tel: 763 5417
E-mail: roman@teaduspark.ee

Ott Maidre

Tartu Tamme Gümnaasium,            bioloogia ja keemia õpetaja

Tel: 5534717
E-mail: ott.maidre@gmail.com

Gea Kangilaski2

Gea Kangilaski

Tartu Linnavolikogu liige

Tel: 5213295
E-mail: geakoverjalg@gmail.com

 Lemmit Kaplinski

 Lemmit Kaplinski

Tartu Linnavolikogu liige

 

Tel:
E-mail:lemmit@kaplinski.com

Laura Paide

 

Tel: 53816169
E-mail: laura.paide@sotsdem.ee

Anton Tuul

Anton Tuul

IT spetsialist

Tel: 5073456
E-mail: anton.tuul@mail.ee

Piia Jürgenson

Tel: 55602087